Jdi na obsah Jdi na menu
 


16. ročník 11.1.2020

Lednový Třebovický maraton - Memoriál J. DUBNIČKY sobota 11.01.2020 - 16..ročník  
            čas  
poř. st.č. příjmení jméno narození oddíl 42195 m  
01. 34 VONDRÁK Zdbyněk 23.12.1975 Vinařství Vondrák M. 3:04:04 1. /45-54/
02. 19 ŠČIBRAN Miroslav 09.04.1977  ŠKP Čadca SK 3:09:13 1. /do 44/
03. 11 TOMÁNEK Roman 11.10.1960  GALLAK Slavičín 3:19:32 1. /55-64/
04. 25 JUŘICA Pavel 26.05.1979  Mk Seitl Ostrava 3:19:48 2. /do 44/
05. 28 CAMFRLA René 24.08.1966  Valašské Meziříčí 3:28:31 2. /45-54/
06. 32 PRUSEK Martin 28.04.1983  Mk Seitl Ostrava 3:29:09 3. /do 44/
07. 35 SLOWIOCZEK Roman 28.02.1959  Mk Seitl Ostrava 3:29:14 2. /55-64/
08. 20 KEMKA Jozef 22.12.1961  Bytča /Slovensko/ 3:30:01 3. /55-64/
09. 3 NEJEDLÝ Petr 04.03.1974  Praha 3:33:35 6. /do 45/
10. 23 ČAPKA František 17.02.1968  TJ Liga 100 Olomouc 3:50:02 3. /45-54/
11. 80 LUKSZA Radek 22.08.1974  Mk Seitl Ostrava 3:57:13 4. /45-54/
12. 29 JANDÁSEK Michal 09.04.1979  Facin club 3:58:24 4. /do 44/
13. 24 VYTISK Alfons 01.11.1949  Mk Seitl Ostrava 4:04:11 1. /nad 65/
14. 7 RAFFAY Ivan 05.09.1966  Šaštín - Stráže  SK 4:06:06 5. /45-54/
15. 22 PSZCZÓLKA Natália 01.01.1986  Baźanowice /Polsko/ 4:33:05 1. /ženy/
16. 17 SIMON Alexander 17.11.1947  DS Žilina 4:33:19 2. /nad 65/
17. 13 KOZUBEK Lukáš 17.11.1971  Ostrava 4:34:21 6. /45-54/
18. 30 KRUMER Miroslav 02.07.1949  MK Ostrov 4:59:05 3. /nad 65/
19. 36 TOTH Kinga 20.10.1982  Marathon Glob. H 5:03:08 2. /ženy/
20. 18 VOSTRÝ Miroslav 19.06.1977  MK Kladno 5:21:47 5. /do 44/
21. 2 ULMA Tomáš 12.10.1964  Praha 5:36:56 7. /45-54/
22. 12 SVOZIL Libor 05.10.1971  Mk Seitl Ostrava 5:42:11 8. /45-54/
23. 1 BŘEZINA Jiří 23.04.1939  SK Přerov 6:27:31 4. /nad 65/
  8 RYLKO Stanislav 10.02.1968 1. běžecký Mosty u Jab. NF  /45-54/
        Počasí: zataženo, vlhko, asi 0-2°C.    
poř.   příjmení jméno narození oddíl 21100 m  
01. 232 BUBA Michal 09.04.1983  Mk Seitl Ostrava 1:24:11  
02. 251 BENBENEK Jan 21.11.1988  TJ Sokol Plesná 1:28:38  
03. 247 ŘEZÁČ Martin 20.04.1982  Mushing Team Ostrava 1:28:58  
04. 203 WALA Petr 25.10.1971  regioRUN.cz 1:30:39  
05. 248 ČÍŽEK Petr 12.04.1984  Ostrava 1:35:06  
06. 250 ŠKAPA Marek 06.09.1971  Mk Seitl Ostrava 1:35:53  
07. 256 KARAS Ivan 04.02.1988  Mk Seitl Ostrava 1:35:55  
08. 234 ZBOŘILOVÁ Ivana 07.10.1982  BK SaK Ložiska Kar. 1:37:25  
09. 225 DRASTICHOVÁ Magdaléna 23.05.1984  Mk Seitl Ostrava 1:37:48  
10. 227 ŠLAHAŘ Josef 00.00.1987  Nový Jičín 1:38:16  
11. 267 CIGÁNEK Martin 08.06.1979  Brušperk 1:42:39  
12. 260 JANOUŠEK Aleš 00.00.1987  FC Vřesina 1:42:52  
13. 218 MIČKA Jaroslav 03.05.1960  AK E. ZÁTOPKA Kop. 1:43:02  
14. 265 NÁVRAT Radan 25.03.1974  SK FUGA 1:43:58  
15. 220 DVORSKÝ Ladislav 16.02.1965  Mk Seitl Ostrava 1:44:19  
16. 239 JANÁSEK Aleš 11.10.1972  AAAA Výškovice 1:42:52  
17. 244 STANĚK Vladimír 05.09.1963  BD Karpo 1:48:57  
18. 216 MASNIČÁKOVÁ Blanka 17.07.1974  Olomouc 1:53:08  
19. 208 ORSÁG Josef 22.10.1964  Pomalé šípy Kop. 1:54:25  
20. 261 VAVREČKA Luděk 19.05.1966  Vratimov 1:55:28  
21. 268 HRABUŠKA Jaroslav 15.07.1957  Mk Seitl Ostrava 1:59:26  
22. 253 IZRAEL Jozef 30.03.1957  Bělský les 2:00:53  
23. 204 RAFFAYOVÁ Svetlana 25.11.1967  Štefko Running Team 2:02:54  
24. 228 GIŽA Tomáš 08.08.1975  SK Černé Plíce 2:04:25  
25. 241 LECHNER Jan 19.06.1958  VS Uhřice 2:05:22  
26. 201 CELUCH Milan 07.03.1966  Slávia Havířov 2:14:17  
27. 235 BĚLOUŠKOVÁ Martina 00.00.1976  Havířov 2:14:36  
28. 221 JANDA Jan 05.06.1948  SSK Vítkovice 2:23:53  
poř.   příjmení jméno narození oddíl 10550 m  
01. 120 REPAŇ Pavel 07.12.1973  X-AIR Ostrava 0:44:30  
02. 126 LONDA Jiří 20.04.1990  SK Černé plíce 0:44:54  
03. 209 HELEŠ Igor 12.12.1961  BK SaK Ložiska Kar. 0:49:00  
04. 121 KONDASOVÁ Ivana 03.10.1978  Mk Seitl Ostrava 0:49:54  
05. 138 MORAVEC Marek 25.07.1976  Mk Seitl Ostrava 0:50:09  
06. 113 SOCHOR Tomáš 03.06.1963  OB Havířov 0:50:19  
07. 125 LIPPOVÁ Zuzana 26.12.1986  SK Černé plíce 0:50:22  
08. 124 BARDAŠEVSKÝ Lubomír 28.10.1962  BK Ludgeřovice 0:52:24  
09. 139 ŽEBRÁK Zbyněk 16.12.1971  Lepus.cz 0:54:29  
10. 122 SOBKOVÁ Alena 21.05.1977  BK Ludgeřovice 0:54:35  
11. 142 KUBICOVOVÁ Monika 15.08.1990  Ostrava 0:56:24  
12. 103 RYLKOVÁ Barbora 27.07.1992 1. Běžecký Mosty u Jab. 0:57:37  
13. 141 JADRNÍČEK Petr 29.09.1957  Pedro Poruba 0:58:19  
14. 136 METZOVÁ Martina 12.09.1971  Mk Seitl Ostrava 1:01:05  
15. 112 ŠOTKOVSKÁ Martina 25.09.1992  region RUN 1:09:02  
16. 107 ŠOTKOVSKÁ Renata 15.03.1967  region RUN 1:10:48  
17. 123 HUDECZEK Pavel 26.03.1967  BK Ludgeřovice 1:11:10  
18. 117 STANO Jozef 09.11.1943  Ostrava 1:14:20  
19. 119 ŠVRČEK Jiří 18.01.1953  Ostrava 1:26:16