Jdi na obsah Jdi na menu
 


15. ročník 12.1.2019

  Lednový Třebovický maraton - Memoriál Jaroslava DUBNIČKY sobota 12.01.2019 10.10 - 15..ročník  
poř. st.č. příjmení jméno narození oddíl 42195 m kategorie
               
01. 26 HLAVÁČ Bronislav 23.09.1977  Energy Team Bolatice 2:59:33 1. /do 45/
02. 28 PROCHÁZKA Marek 18.05.1974  TJ Šumperk 3:07:50 2. /do 45/
03. 30 KRÁTKÝ Tomáš 15.04.1985  Liga 100 Olomouc 3:20:43 3. /do 45/
04. 40 ŽŮREK Jiří 28.05.1983  Jof X - Team Ostrava 3:37:38 4. /do 45/
05. 42 WALA Petr 25.10.1971  Regio run Havířov 3:38:48 1. /46-55/
06. 32 SLOWIOCZEK Roman 28.02.1959  Maraton klub Seitl Ostrava 3:42:30 1. /56-65/
07. 25 ŠČIBRAN Miroslav 09.04.1977  ŠKP Čadca 3:44:45 5. /do 45/
08. 1 NEJEDLÝ Petr 04.03.1974  Praha 3:53:59 6. /do 45/
09. 3 KUCKO Mitroslav 19.05.1958  Liberec 3:55:02 2. /56-65/
10. 22 DVOŘÁČEK Vlastimil 23.03.1959  Doudleby nad Orlicí 3:55:47 3. /56-65/
11. 8 ČAPKA František 17.02.1968  Minerva Boskovice 4:02:31 2. /46-55/
12. 31 JANKŮ Petr 09.07.1974  Liga 100 Olomouc 4:05:02 7. /do 45/
13. 38 JANDÁSEK Michal 09.04.1979  Facin club 4:09:00 8. /do 45/
14. 17 LUKSZA Radek 22.08.1974  Maraton klub Seitl Ostrava 4:12:37 9. /do 45/
15. 36 ZÁRUBOVÁ Pavla 29.08.1990  Frýdek-Místek 4:14:15 1. /ženy/
16. 34 FLATANOVSKÝ Zdeněk 04.09.1961  Budišov nad Budišovkou 4:21:50 4. /56-65/
17. 7 RAFFAY Ivan 05.09.1966  Štefko Running Team 4:29:30 3. /46-55/
18. 19 PSZCZÓLKA Natália 01.01.1986  Baźanowice /Polsko/ 4:33:05 2. /ženy/
19. 2 PUCHOLT Jiří 26.06.1959  TJ Sokol Unhošť 4:47:18 4. /56-65/
20. 29 KRUMER Miroslav 02.07.1949  MK Ostrov 4:52:27 1. /nad 66/
21. 12 KUBIČKOVÁ Anna Eliška 02.12.1966  SC Marathon Plzeň 4:59:24 3. /ženy/
22. 18 KOZUBEK Lukáš 17.11.1971  Ostrava 5:01:53 4. /46-55/
23. 23 SIMON Alexander 17.11.1947  DS Žilina 5:24:10 2. /nad 66/
24. 27 ULMA Tomáš 12.10.1964  Praha 5:28:53 5. /46-55/
25. 11 VOSTRÝ Miroslav 19.06.1977  MK Kladno 5:33:16 10. /do 45/
               
   Lednový Třebovický maraton - Memoriál Jaroslava DUBNIČKY sobota 12.01.2019 10.10 - 10..ročník  
poř.   příjmení jméno narození oddíl 21100 m kategorie
               
01. 103 ŠKAPA Marek 06.09.1971  Maraton klub Seitl Ostrava 1:28:21 1. /muži/
02. 70 FILIPIOVÁ Eva 26.05.1986  TJ Šumperk 1:29:49 1. /ženy/
03. 81 NEUWIRTH Alexandr 15.12.1955  AK Emila ZÁTOPKA Kopřivnice 1:29:54 2. /muži/
04. 88 MIČKA Jaroslav 03.05.1960  AK Emila ZÁTOPKA Kopřivnice 1:30:30 3. /muži/
05. 106 FROST Gary 16.10.1977  Team GB !!! 1:31:39 4. /muži/
06. 117 PASTOROVÁ Petra 06.01.1977  Maraton klub Seitl Ostrava 1:34:35 2. /ženy/
07. 74 ŘEZÁČ Martin 20.04.1982  Mushing Team Ostrava 1:36:34 5. /muži/
08. 112 CIGÁNEK Martin 08.06.1979  Brušperk 1:38:04 6. /muži/
09. 92 COLLEN Malcolm 24.11.1960  Team GB !!! 1:39:12 7. /muži/
10. 73 DVORSKÝ Ladislav 16.02.1965  Maraton klub Seitl Ostrava 1:47:42 8. /muži/
11. 99 CAMFRLA René 24.08.1966  www.comw.cz / Val. Mez./ 1:47:59 9. /muži/
12. 91 STANĚK Vladimír 05.09.1963  B. D. Karpo Ostrava 1:50:25 10. /muži/
13. 62 BERAN Jan 01.12.1971  Vítkov 1:52:42 11. /muži/
14. 96 NORTH Shaon 18.12.1973  Team GB !!! 1:53:43 12. /muži/
15. 107 VAVREČKA Luděk 19.05.1966  Vratimov 1:57:10 13. /muži/
16. 35 JADRNÍČEK Petr 29.09.1957  Pedro Poruba 2:06:27 14. /muži/
17. 89 DEDEK Martin 15.10.1967   2:07:26 15. /muži/
18. 56 RAFFAYOVÁ Svetlana 25.11.1967  Štefko Running Team 2:07:46 3. /ženy/
19. 90 SLIVIAK Štefan 16.05.1984  Žilina 2:09:18 16. /muži/
20. 113 JAKUB Tomáš 18.04.1981  Dětské komando 2:14:21 17. /muži/
21. 116 VERNARSKÝ Jaroslav 22.04.1967  Pepa Team Frýdek-Místek 2:19:17 18. /muži/
22. 76 SVOZIL Libor 05.10.1971  Maraton klub Seitl Ostrava 2:49:00 19. /muži/
               
  Lednový Třebovický maraton - Memoriál Jaroslava DUBNIČKY sobota 12.01.2019 10.10 - 09..ročník  
poř.   příjmení jméno narození oddíl 10550 m kategorie
01. 138 WALA Vojtěch 13.10.1999  Havířov 0:46:20 1. /muži/
02. 133 MORAVEC Marek 25.07.1976  Maraton klub Seitl Ostrava 0:49:52 2. /muži/
03. 136 LONDA Jiří 20.04.1990  SK Černé plíce 0:50:02 3. /muži/
04. 137 ŽŮREK Mia 23.07.2007  Jof-X team Ostzrava 0:53:31 4. /muži/
05. 124 RADOMSKÝ Libor 14.06.1966  Čkalovka 0:58:00 5. /muži/
06. 122 HOLEŠINSKÝ Robin 05.09.1994  Ostrava 1:00:10 6. /muži/
07. 126 METZOVÁ Martina 12.09.1971  Maraton klub Seitl Ostrava 1:03:53 1. /ženy/
08. 53 HRABUŠKA Jaroslav 15.07.1957  Maraton klub Seitl Ostrava 1:04:55 7. /muži/
09. 123 LIPINOVÁ Ivana 02.02.1977  OSTRAVA-Poruba 1:06:08 2. /ženy/
10. 121 BYTOMSKÝ Petr 11.10.1984  Bolatice 1:10:19 8. /muži/ 
11. 125 BŘEZINA Jiří 23.04.1939  SK Přerov 1:26:13 9. /muži/ 
               
    Počasí: zataženo, ušlapaný sníh až břečka, místy poprchávání, asi 0-2°C.